آپلود عکسابزار متحرک ساختن عنوان وبلاگ

سمین - ایده طلائی داری،با سمین اجراش کن!
سمین
خوشنامی،شهرت ماست,, ما اعتباردهندگان برتریم
img img img
سمین هیچ نماینده ای ندارد
مشاهده مطالب سمین

درباره سمین

درباره ما

بهینه,سازی, نظام, مالی, و, اعتباری, با, هدف, کاهش ,ریسک ,های, احتمالی, برای, افزایش ,سودآوری ,و, ارتقای, بهره‌وری, را ,در, گروء ,توسعه, و, بهبود, مستمر, روش‌ها ,می‌دانیم.
سمین هیچ نماینده ای در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی جز مواردی که سابقا اطلاع رسانی شده است ، ندارد.
نمادمجموعه سمین برگرفته از سازندگی و میهن است و اهتمام خود را مبتنی بر اصل عزت و شرف اسلامی بنا نهاده است ، انجام تمامی مراحل بررسی و ارزیابی صلاحیت مالی متقاضی از ابتدا تا انتها و اعطای کلیه فرم ها و تشخیص افراد واجدشرایط ذیصلاح با همیاری خالصانه فرهیختگانی که در تعالی سمین گام برمیدارند، تماما بصورت کاملا رایگان و بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای ، اعمال و اجرا می گردد .
سمین
img img img
سخن برتر
هرجاسخن ازکارآفرینی است،سمین حامی کارآفرین ایرانی است
‐ سمین
اعتماد ما ، ضامن اعتبار آینده شماست
آدمی ساخته‌ی افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز می‌اندیشیده است.
‐ مترلینگ

امکانات سایت

مطالب سایت

img img img

به بن بست مالی فکر نکنید!

سمین را  انتخاب کنید!

پیشنهادات ارزنده مالی و مناسب ما قطعا راهگشای شما خواهد بود!

با سمین ،هر ناممکنی،ممکن است !

بدون سمین ،هیچ غیرممکنی،ممکن نیست!

ایده طلائی داری،با سمین اجراش کن!

سمین ، منتخب اکثر فعالین موفق اقتصادی است!

سمین تاکنون مجری و حامی ده ها پروژه کارآفرین موفق بوده است.

سمین حامی ایده های برتری است که منتهی به راه اندازی کسب وکارهائی کوچک با قابلیت کارآفرینی و اشتغال برای فارغ التحصیلان غیرشاغل مراکز دانشگاهی می شوند.

افراد بسیاری پس از سالها تلاش نزد دیگران(کارفرما) و البته کسب تجربه، در فکر ایجاد و راه اندازی کسب و کار شخصی خودهستند،تا جائیکه توانائی اداره یک واحدصنفی و یا کارگاه کوچک تولیدی را داشته و می توانند حتی برای سایر افراد نیز ایجاد اشتغال و کمکی هرچند اندک در جهت کاهش رشدبیکاری نمایند،اما نکته مهمی که وجود دارد این است که این دسته از افراد، در آن حد و اندازه اندوخته مالی لازم را بنابهردلیل در اختیار ندارند و از طرفی فرصت شغلی پیش روی ایشان نیز با امکان از کف دادن لحظه ای روبروست، اما چاره کار چیست؟!

سمین، خالصانه پا به عرصه ای نهاده است که امید دارد گام های ارزنده ای را در جهت رشد وتعالی کارآفرینان کوچک بردارد.

سمین به دنبال کسب منافع انحصاری نبوده ،بلکه با هدف کسب منفعت جمعی ، اهداف اقتصادی گروهی را با جدیت ، دنبال می نماید.

سمین حمایت کننده از کالای ایرانی است،چنانچه قصد ایجاداشتغال و کارآفرینی دارید ، ولی توان مالی شما درحدی نیست که بتواند پاسخگوی تمامی هزینه های لازم باشد،حتما روی کمک مالی سمین حساب کنید!

 سمین, می تواند, با ,شرایطی, مناسب, و, غیردشوار، کسری, نقدینگی, و, پول ,شما ,را به نحوی جبران نماید که مجبور نباشید از ,ایده های طلائی ,خود منصرف شوید و یا باعث آن شوید که دیگران ایده شما را به راحتی ربوده و بنام خود ثبت نمایند.

سمین ، خالق زیبائی افکار نواندیش خودباور است!

ما مسیر اخذ انواع وام آزاد را برای شما هموارتر نموده و تمهیدات و شرایط بی نظیری را فراهم نموده ایم تا بتوانید با عقد قراردادغیر ربوی و حتی بدون امکان ارائه چک شخصی یا وثیقه ملکی نیز به نقدینگی مورد نیاز خود در کوتاهترین زمان ممکن دست یابید.

سمین بدون سقف پرداخت می کند و بدون ضامن تضمین می گیرد!

با اخذ نقدینگی از سمین، شما هرگز بدهکار سمین نیستید،بلکه سمین شما را همراه و همکار خود می داند که در فعالیتی اقتصادی مشارکت می نماید.

روش های بازپرداخت نیزبسیار متنوع است.

از 1 ماه الی 59 ماه,اقساطی, ماهیانه, یا ,سالیانه!

سمین,ربا ,را ,به ,چالش, می کشد!

تمامی معاملات به صورت : عقود شرعی/ فروش اقساطی/ مضاربه و کاملا اسلامی و طبق قوانین جاری کشور می باشد.

سمین ، ارمغان, تجربیات, و ,تفکرات, فرهیختگانی, است, در, عرصه, اقتصاد,وثمره, سالها تلاش, و تدبیر,بی وقفه ,و, اعتبار, و ,سابقه, بی مانند.

سمین ,یعنی, سازندگی, میهن.

توجه کنید که سمین فاقد هرگونه نماینده(حقیقی یا حقوقی) حتی در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی است و هرگونه نسخه برداری غیرمجاز از مطالب سمین و یا جعل عنوان و سوءاستفاده از شهرت و اعتبار سمین،مورد پیگردقانونی قرار خواهد گرفت.

خوشنامی ، شهرت همیشگی ماست.

برای اطلاع از چگونگی تنظیم درخواست(جدید97) اینجا را کلیک کنید

برای پیوستن به دسته کارآفرین جدید اینجا را کلیک کنید

سمین+ بدون+ سقف+ پرداخت +می کند+بدون+ ضامن+ تضمین+ می گیرد!

سمین,بدون,سقف,پرداخت,می کند,بدون,ضامن,تضمین,می گیرد,وام,وام بانکی,وام اضطراری,وام ضروری,وام ضروری فوری,شرایط جدید وام مسکن,شرایط وام فوری,وام فوری,دریافت وام فوری,فروش وام فوری,فروش وام فوری بدون سپرده,پرداخت وام فوری,فروش وام فوری,وام فوری بدون سپرده,وام بدون سپرده,وام فوری بدون ضامن,وام فروشی فوری,انواع وام فوری,شرایط اخذ وامدریافت وام فوری ,,تامین ,تأمین ,سرمایه ,تامین سرمایه ,فوری ,فورئ ,تامین سرمایه فوری ,سرمایه ازاد ,پرداخت ,پرداخت سرمایه ,سرمایه فوری ,مشاوره ,مشاوره وام ,مشاوره وام بانكی ,خوداشتغالی ,كارافرینی ,پرداخت سرمایه فوری ,تامین و پر اخت سرمایه ,سرمایه ازاد فوری ,وام فوری ,وام ازاد فوری ,30 ,۳۰میلیونی ,سمین ,۳۰ میلیون ,50 میلیون ,میلیونی ,۵۰میلیون ,۵۰ میلیونی,70میلیون,۷۰ میلیون,فوری,۱۰۰ میلیونی , وام آزاد بانکی ,100 میلبون,200,200 میلیونی ,200 میلیون ,۲۰۰میلیون ,300 میلیون ,۳۰۰ ,150 میلیون,100میلیونی ,۱۰۰میلیون تومان ,50 میلیون تومانی ,بدون سند ,بی سند ,سرمایه عوری بدون سند ,سرمایه فوری بدون سند ,وام فوری بدون سند ,وام سرمایه بدون سند ,وام فوری بدون سپرده,وام سمین,وام فوری بدون ضامن با سفته,وام یک روزه با سفته,وام یک روزه بدون ضامن,وام یکروزه با سفته, وام آزاد فوری

 

img
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic