آپلود عکسابزار متحرک ساختن عنوان وبلاگ

سمین - اطلاعیه مهم
سمین
خوشنامی،شهرت ماست,, ما اعتباردهندگان برتریم
img img img
سمین هیچ نماینده ای ندارد
مشاهده مطالب سمین

درباره سمین

درباره ما

بهینه,سازی, نظام, مالی, و, اعتباری, با, هدف, کاهش ,ریسک ,های, احتمالی, برای, افزایش ,سودآوری ,و, ارتقای, بهره‌وری, را ,در, گروء ,توسعه, و, بهبود, مستمر, روش‌ها ,می‌دانیم.
سمین هیچ نماینده ای در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی جز مواردی که سابقا اطلاع رسانی شده است ، ندارد.
نمادمجموعه سمین برگرفته از سازندگی و میهن است و اهتمام خود را مبتنی بر اصل عزت و شرف اسلامی بنا نهاده است ، انجام تمامی مراحل بررسی و ارزیابی صلاحیت مالی متقاضی از ابتدا تا انتها و اعطای کلیه فرم ها و تشخیص افراد واجدشرایط ذیصلاح با همیاری خالصانه فرهیختگانی که در تعالی سمین گام برمیدارند، تماما بصورت کاملا رایگان و بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای ، اعمال و اجرا می گردد .
سمین
img img img
سخن برتر
هرجاسخن ازکارآفرینی است،سمین حامی کارآفرین ایرانی است
‐ سمین
اعتماد ما ، ضامن اعتبار آینده شماست
آدمی ساخته‌ی افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز می‌اندیشیده است.
‐ مترلینگ

امکانات سایت

مطالب سایت

img img img

در راستای ارزش آفرینی مستمربرای حفظ  دقت و سرعت در انتشار مطالب و پاسخگویی به درخواست ها و تحقق اصل پاسخ‌گوئی و افزایش سطح رضایت‌مندی و به منظور سهولت دسترسی و ضرورت بکارگیری تمهیدات لازم در جهت حذف موانع ارتباطی ؛ تمهیدات نوینی را اندیشیده ایم.

در این راستا، همراهان عزیز سمین قادرند؛ علاوه بر کسب اطلاعات لازم از طریق هریک از صفحات فضای مجازی ، از این پس ، تنها از طریق پست الکترونیکی جدید ذیل (مرکز ارتباط سمین) به صورت شبانه روزی با واحد پذیرش انتقادات وپیشنهادات و تقاضاهای سمین، در تماس بوده و نسبت به ارائه نقطه نظرات و همچنین انعکاس تقاضاهای خود اقدام تا پس از بررسی و رسیدگی لازم، از نتیجه کار خود مطلع گردند.

از این که وقت ارزشمند خود را جهت ارائه نظرات صرف می نمایید از شما سپاسگزاریم و به شما این اطمینان را می دهیم که نقطه نظرات شما همراهان عزیز در بهبود و ارتقا خدمات ما نقش بسزایی خواهد داشت.

بدیهی است سایر پست های الکترونیکی سابق منتسب و یا متعلق و مندرج درهر یک از شبک های اجتماعی از درجه اعتبارساقط می باشد.

لازم به ذکر است نمادمجموعه سمین برگرفته از سازندگی و میهن است و اهتمام خود را مبتنی بر اصل عزت و شرف اسلامی بنا نهاده است ، انجام تمامی مراحل بررسی و ارزیابی صلاحیت مالی متقاضی از ابتدا تا انتها و اعطای کلیه فرم ها و تشخیص افراد واجدشرایط ذیصلاح با همیاری خالصانه فرهیختگانی که در تعالی سمین گام برمیدارند، تماما بصورت کاملا رایگان و بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای ، اعمال و اجرا می گردد .

این مجموعه با همکاری والای شما عزیزان تاکنون توفیق انجام این مهم را داشته است که بتواندنقشی هدایت محور را در امور مالی ایفاء نموده و خدمت رسانی ثابت قدم باشد.

سمین هیچ نماینده ای در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی جز مواردی که سابقا اطلاع رسانی شده است ، ندارد و در صورت اعطای نماینده فعال که تمهیدات تحقق این امر نیز از ابتدای نیمه دوم سال نودوهفت به حول وقوه الهی میسر می باشد، مراتب از طرق مقتضی و همچنین نشانی های فعال اینترنتی اعلام می گردد.

جهت ارتباط با ما روی هریک از لینک های ذیل کلیک کنید

نشانی الکترونیکی سمین

صندوق پذیرش پیشنهادات و انتقادات


دانلودرایگان فرم درخواست سمین(جدید97)

ارسال فرم درخواست

دریافت پیشنهادات مالی

ارسال اهداف کارآفرینی برخوردارازمعافیت جدیدمالیاتی و بیمه

مشارکت در پروژه های درحال راه اندازی شهرک های صنعتی

آشنائی با انواع شرکت های دانش بنیان

تقاضای نقدینگی آزاد (کارآفرین جدید)

ورود به صفحه اینستاگرام سمین

صندوق دریافت پیام سمین : samincoiran@gmail.com


img
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات