آپلود عکسابزار متحرک ساختن عنوان وبلاگ

سمین - هشدار:بهیچ وجه ازسمین وام نگیرید,چون سمین حتماشما را تامین مالی می کندو دیگر مشکل تهیه وام نخواهیدداشت!
سمین
خوشنامی،شهرت ماست,, ما اعتباردهندگان برتریم
img img img
سمین هیچ نماینده ای ندارد
مشاهده مطالب سمین

درباره سمین

درباره ما

بهینه,سازی, نظام, مالی, و, اعتباری, با, هدف, کاهش ,ریسک ,های, احتمالی, برای, افزایش ,سودآوری ,و, ارتقای, بهره‌وری, را ,در, گروء ,توسعه, و, بهبود, مستمر, روش‌ها ,می‌دانیم.
سمین هیچ نماینده ای در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی جز مواردی که سابقا اطلاع رسانی شده است ، ندارد.
نمادمجموعه سمین برگرفته از سازندگی و میهن است و اهتمام خود را مبتنی بر اصل عزت و شرف اسلامی بنا نهاده است ، انجام تمامی مراحل بررسی و ارزیابی صلاحیت مالی متقاضی از ابتدا تا انتها و اعطای کلیه فرم ها و تشخیص افراد واجدشرایط ذیصلاح با همیاری خالصانه فرهیختگانی که در تعالی سمین گام برمیدارند، تماما بصورت کاملا رایگان و بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای ، اعمال و اجرا می گردد .
سمین
img img img
سخن برتر
هرجاسخن ازکارآفرینی است،سمین حامی کارآفرین ایرانی است
‐ سمین
اعتماد ما ، ضامن اعتبار آینده شماست
آدمی ساخته‌ی افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز می‌اندیشیده است.
‐ مترلینگ

امکانات سایت

مطالب سایت

img img img

هشدار
در مورد افزایش کلاهبرداری با درج آگهی دروغین وام

بر روی سایت‌های دیوار و شیپور


متاسفانه مسئولان این سایت نظارت دقیق و مناسبی بر آگهی‌هایی که روی سایت خود قرار می‌گیرد، ندارند.

مردم باید پلیس خود باشند و هنگام مراجعه به سایت دیوار و نمونه‌های مشابه آن به‌ راحتی اعتماد نکرده و مراقبت‌های احتیاطی و امنیتی لازم را در نظر بگیرند.

مراقب آگهی‌های وام بر روی سایت های شیپور و دیوار و نیز در خواست های واریز آنلاین وجه نیز باشید.

البته به محض واریز وجه، آگهی‌کننده کلاهبردار دیگر پاسخگوی تماس‌های شما نخواهد بود.

لازم بذکر است سمین هیچ آگهی و نماینده و کارگزاری اعم از شخص حقیقی یا حقوقی در فضای مجازی و همچنین سایت های دیوار و شیپور ندارد.


حامی کارآفرین است. کارآفرین برتر، پشتیبان ماندگارسمین است. سمین خالق اندیشه های توانمند مالی است. سمین، شما را باور دارد! تسهیلات آزادغیربانکی  خریدطلا  خریدسکه  خریدخودرو  خریدمسکن اعتبارمالی آینده شما، هشدار:بهیچ وجه ازسمین وام نگیرید، چون سمین حتماشما را تامین مالی می کندو دیگر مشکل تهیه وام نخواهیدداشت!، سلام میخواستم بدونم اسم مدیر مالیتون خانوم معصومه قنبری هستن؟چون یه پیجی توی دیوار وتلگرام به ایدی @Sarmayeh_melel اقدام به دریافت کارمزد در قبال وام 48 ساعته از طرف سمین میکند.به این گونه ک تا یک میلیارد هزینه کارمزد 1 درصد و بالای یک میلیارد هزینه کارمزد نیم درصد و هزینه تنفس به ازای هرماه 250 هزار تومان که این وجه به شماره کارت خانم معصومه قنبری که به گفته ایشان مدیر مالیه شرکت میباشن ودر قبال ارائه سند واریز کارمزد این وام رو در 48 ساعت به درخواست کنندگان اعطا میکنن...میخواستم بدونم ایا خانم معصومه قنبری مدیر مالیه شما هستند؟ایا این شخص با ایدی تلگرام @Sarmayeh_melel ایا از طرف شما مامور به اعطای این وام شده اند؟لطفا پاسخ دهید.با تشکر. سمین هیچ نماینده ای درسایت دیوارنداشته ونداردوآگهی های مشابه درسایت دیوار تماما کذب وکلاهبرداری است.،
img
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات