آپلود عکسابزار متحرک ساختن عنوان وبلاگ

سمین - مردمان کدام استان‌ها سپرده بانکی بیشتری دارند؟
سمین
خوشنامی،شهرت ماست,, ما اعتباردهندگان برتریم
img img img
سمین هیچ نماینده ای ندارد
مشاهده مطالب سمین

درباره سمین

درباره ما

بهینه,سازی, نظام, مالی, و, اعتباری, با, هدف, کاهش ,ریسک ,های, احتمالی, برای, افزایش ,سودآوری ,و, ارتقای, بهره‌وری, را ,در, گروء ,توسعه, و, بهبود, مستمر, روش‌ها ,می‌دانیم.
سمین هیچ نماینده ای در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی جز مواردی که سابقا اطلاع رسانی شده است ، ندارد.
نمادمجموعه سمین برگرفته از سازندگی و میهن است و اهتمام خود را مبتنی بر اصل عزت و شرف اسلامی بنا نهاده است ، انجام تمامی مراحل بررسی و ارزیابی صلاحیت مالی متقاضی از ابتدا تا انتها و اعطای کلیه فرم ها و تشخیص افراد واجدشرایط ذیصلاح با همیاری خالصانه فرهیختگانی که در تعالی سمین گام برمیدارند، تماما بصورت کاملا رایگان و بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای ، اعمال و اجرا می گردد .
سمین
img img img
سخن برتر
هرجاسخن ازکارآفرینی است،سمین حامی کارآفرین ایرانی است
‐ سمین
اعتماد ما ، ضامن اعتبار آینده شماست
آدمی ساخته‌ی افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز می‌اندیشیده است.
‐ مترلینگ

امکانات سایت

مطالب سایت

img img img

طبق آخرین اعلام بانک مرکزی تا پایان فروردین ماه سال ۱۳۹۷ استان تهران با سپرده‌ای معادل ۹۴۵ هزار میلیارد تومان بیشترین میزان سپرده‌گذاری را در میان استان‌های ایران دارد.

میزان سپرده‌های بانکی شامل سپرده‌های ارزی و ریالی است. مانده کل سپرده‌ها در پایان فروردین ماه سال جاری بالغ بر ۱۶۷۶ هزار میلیارد تومان شده که نسبت به فروردین ماه سال ۱۳۹۶ معادل ۳۰٫۷ درصد افزایش داشته است.

استان تهران با با ۹۴۵ هزار میلیارد تومان ۵۶٫۴ درصد از سپرده‌های بانکی کل کشور را به خود اختصاص داده است.

شهرهای اصفهان و خراسان رضوی هم در رتبه‌های بعدی قرار دارند که به ترتیب با ۵٫۳ درصد و ۴٫۵ درصد از کل سپرده‌های بانک را در اختیار دارند.

بررسی آمارها نشان می‌دهد تا پایان فروردین ماه سال جاری سه استان کهگیلویه وبویراحمد، ایلام و خراسان شمالی کمترین میزان سپرده‌گذاری بانکی در بین استان‌های کشور را دارند.

استان کهگیلویه وبویراحمد با ۴٫۵ هزار میلیارد تومان کمترین سپرده بانکی را در بین استان‌های کشور دارد.

طبق اعلام بانک مرکزی یکی از علل مهم بالا بودن رقم تسهیلات و سپرده‌ها در استان تهران استقرار دفاتر مرکزی بسیاری از شرکت‌ها و موسسات تولیدی سایر استان‌ها در استان تهران بوده و عمده فعالیت‌های بانکی آنها ازطریق شعب بانک‌ها و مؤسسات اعتباری استان مذکور انجام می‌شود.

طبق آخرین اعلام بانک مرکزی تا پایان فروردین ماه سال ۱۳۹۷ استان تهران با سپرده‌ای معادل ۹۴۵ هزار میلیارد تومان بیشترین میزان سپرده‌گذاری را در میان استان‌های ایران دارد. میزان سپرده‌های بانکی شامل سپرده‌های ارزی و ریالی است. مانده کل سپرده‌ها در پایان فروردین ماه سال جاری بالغ بر ۱۶۷۶ هزار میلیارد تومان شده که نسبت به فروردین ماه سال ۱۳۹۶ معادل ۳۰٫۷ درصد افزایش داشته است. استان تهران با با ۹۴۵ هزار میلیارد تومان ۵۶٫۴ درصد از سپرده‌های بانکی کل کشور را به خود اختصاص داده است. شهرهای اصفهان و خراسان رضوی هم در رتبه‌های بعدی قرار دارند که به ترتیب با ۵٫۳ درصد و ۴٫۵ درصد از کل سپرده‌های بانک را در اختیار دارند. بررسی آمارها نشان می‌دهد تا پایان فروردین ماه سال جاری سه استان کهگیلویه وبویراحمد، ایلام و خراسان شمالی کمترین میزان سپرده‌گذاری بانکی در بین استان‌های کشور را دارند. استان کهگیلویه وبویراحمد با ۴٫۵ هزار میلیارد تومان کمترین سپرده بانکی را در بین استان‌های کشور دارد. طبق اعلام بانک مرکزی یکی از علل مهم بالا بودن رقم تسهیلات و سپرده‌ها در استان تهران استقرار دفاتر مرکزی بسیاری از شرکت‌ها و موسسات تولیدی سایر استان‌ها در استان تهران بوده و عمده فعالیت‌های بانکی آنها ازطریق شعب بانک‌ها و مؤسسات اعتباری استان مذکور انجام می‌شود.،
img
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic